Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta Lębork
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Obwieszczenie Burmistrza Miasta Lęborka w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla "budowy linii kablowej 0,4 kV i oświetlenia ulicznego jako rozbudowy drogi publicznej - ul. Zwarowskiej (dz. nr 55/52, 88/1, 55/18, 55/16, 55/31, 55/13 obręb 10) w Lęborku"
2 Obwieszczenie Dyrektora Zarządu Zlewni Wód Polskich w Gdańsku o wszczęciu postępowania administracyjnego w przedmiocie pozwolenia wodnoprawnego.
3 Obwieszczenie Burmistrz Miasta Lęborka w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia pod nazwą "Budowa ulicy Polnej i Pułaskiego w miejscowości Lębork"
4 Obwieszczenie o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia pod nazwą "Budowa ulicy Polnej i Pułaskiego w miejscowości Lębork"
5 Informacja dotyczącą I przetargu ustnego nieograniczonego przeprowadzonego w dniu 16.09.2021 r. w sprawie nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej działkę nr 181, o powierzchni 5256 m2, położonej w obrębie 9 miasta Lęborka w rejonie ulicy Piotra Skargi i Staszica
6 Wykaz w sprawie sprzedaży lokalu mieszkalnego, usytuowanego w budynku wielolokalowym oraz sprzedaży udziału w gruncie, w drodze bezprzetargowej na rzecz dotychczasowego najemcy.
7 Wykaz w sprawie sprzedaży lokalu mieszkalnego, usytuowanego w budynku wielolokalowym oraz sprzedaży udziału w gruncie, w drodze bezprzetargowej na rzecz dotychczasowego najemcy.
8 Obwieszczenie Dyrektora Zlewni Wód Polskich w Gdańsku o wydaniu postanowienia dotyczącego terminu obowiązywania pozwolenia wodnoprawnego na usługę wodną
9 Informacja dotyczącą I przetargu ustnego nieograniczonego przeprowadzonego w dniu 07.09.2021 r. w sprawie sprzedaży częściowo zabudowanej budynkami garażowymi, stanowiącej działkę nr 238/4 o powierzchni 803m2
10 I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości zabudowanej, położonej w obrębie 4 miasta Lęborka przy ulicy Gdańskiej, stanowiącej działkę nr 98/15, o powierzchni 27 m2, uregulowana w księdze wieczystej nr SL1L/00006967/1.