Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta Lębork
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Korekta oświadczenia majątkowego
2 I przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż lokali mieszkalnych: - nr 6 o powierzchni 52,42 m2 przy ul. Boh. Westerplatte 5; - nr 4 o powierzchni 40,47 m2 przy ul. Kossaka 27; - nr 2A o powierzchni 37,86 m2 przy ul. Łokietka 16, w Lęborku.
3 Interpelacje z dnia 31.10.2019 r.
4 Wykaz w sprawie sprzedaży nieruchomości w trybie bezprzetargowym na poprawienie warunków zagospodarowania nieruchomości położonej w obrębie 3 miasta Lęborka w rejonie ulic Kossaka i Alei Wolności.
5 Wykaz w sprawie sprzedaży pawilonu handlowo - usługowego, lokalu nr 1 z dopuszczającą funkcją mieszkalną, usytuowanego w budynku przy ul. Handlowej 10 A na terenie Centrum Handlowego w Lęborku.
6 Protokół z kontroli i wystąpienie pokontrolne dotyczące warunków przechowywania i zabezpieczenia materiałów archiwalnych obejmujących akta stanu cywilnego zgromadzonych w Urzędzie Stanu Cywilnego w Lęborku, przeprowadzonej w dniu 1 lipca 2019 r.
7 Informacja o nieruchomościach przeznaczonych do wydzierżawienia i użyczenia.
8 Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych w Gminie Miasto Lębork za rok szkolny 2018/2019.
9 Wykaz w sprawie sprzedaży 1/2 udziału w lokalu mieszkalnym, usytuowanym w budynku wielolokalowym wraz ze sprzedażą udziału w gruncie. /ul. Mostnika 17/
10 III przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości położonych w obrębie 4 miasta Lęborka w rejonie ulic Polnej i Pułaskiego.